Stacja narciarska Andalo – Paganella

Andalo – Paganella to kameralna, ale niezwykle urocza stacja narciarska położona na zboczach góry Paganella, z której w słoneczne dni rozpościera się piękny widok na dolinę Adygi i Jezioro Garda. Nowoczesna i z roku na rok rozwijana sieć wyciągów zadowoli zarówno początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Ośrodek polecany szczególnie na wyjazdy rodzinne. Wokół Andalo znajdują się również liczne trasy biegowe o łącznej długości 11 km. Andalo charakteryzuje również bogata infrastruktura apres – ski z lodowiskiem i basenem.

a

Wśród tras można wymienić trasy dla najmłodszych i początkujących narciarzy, dla których przygotowany jest specjalny, szeroki, płaski i co najważniejsze bezpieczny pas u podnóża gór Rindole. Dla wymagających Paganella oferuje urozmaicone stoki. Dzięki zeszłorocznej modernizacji nartostrad i wyciągów ośrodek ten stał się dobrym miejscem na spędzenie narciarskich wakacji. Nowoczesne szybkie wyciągi pozwalają bez kolejek dostać się na sam szczyt góry, z której rozpościera się przepiękny widok na całą okolicę. Opisując ową stacje nie sposób nie wspomnieć o miejscach dla snowbordzistów. Stacja ta, co prawda nie posiada klasycznego snow parku, ale daje olbrzymie możliwości jazdy poza trasami w lesie na tzw. snow safari.

 b

Andalo to główna miejscowość w rejonie tej stacji. Niemal przez cały sezon na głównym placu w mieście organizowane są imprezy dla wszystkich turystów – tańce, animacje, zabawy dla najmłodszych itd. Do dyspozycji wszystkich odwiedzających Andalo jest kryty basen, lodowisko, sala gier dla najmłodszych. Wieczorem natomiast można miło spędzić czas w dwu- poziomowej dyskotece o nazwie La Flaca.

Stacja narciarska Analdo – Paganella ma naprawdę wiele do zaoferowania wczasowiczom, którzy przyjeżdżają w ten przepiękny region.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *